Menü

Yardım İçeriği

Özel Derscim'de öğrenci olsanız dahi özel ders verebilirsiniz. Özel ders verebilmeniz sizin yeteneğinize ve tecrübenize bağlıdır. Bu konuda bir kısıtlamamız yoktur.

Değerli öğretmenimiz; vermek istediğiniz ders web sitemizde bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilir ders ekletmek istediğinizi belirtebilirsiniz, maksimum 1 iş günü içerisinde talebiniz değerlendirmeye alınır ve kategoriniz yayına alınır.

Değerli öğrencimiz; web sitemizde bulunan ders talepleri sayfasından istediğiniz dersi ilgili öğretmenlerden talep edebilir, fiyat aralığını belirtebilir ve talep ettiğiniz dersin ayrıntılarını yazabilirsiniz.

Değerli öğretmenimiz ve öğretmen adayımız; bütün öğretmenlerimizin limitsiz ders ekleme ve limitsiz mesajlaşma hakkı bulunmaktadır. Üyelik ve doping paketleri sunmamızın temel nedeni öğretmenlerimizin premium üyelik avantajlarıyla profillerini öne çıkarmak ve daha çok öğrenciye ulaşmasını sağlamaktır. Bütün öğretmenlerimiz ücretsiz bir şekilde mesajlaşma hakkına sahiptir. 

Değerli öğretmenimiz; öğrenci bulamama nedeniniz birçok sebebe bağlı olabilir. Özel ders fiyatınız ortalamadan yüksek olabilir, bulunduğunuz konumdan dolayı olabilir veya sizin verdiğiniz dersin öğrenciler tarafından az talep edilmesi söz konusu olabilir. Size tavsiyemiz profilinizi mümkün olduğu kadar doldurmanız, kendiniz hakkında çokça bilgi vermeniz ve online ders verebilme imkanına sahip olmalısınız. Online Ders Verenler arasında yer alabilmek ve daha fazla iletişim özelliğine sahip olabilmek için üyelik paketlerimize ve üyelik panelinizden doping paketlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Değerli öğretmenimiz; profilinizi panelinizde bulunan doping paketleri` nden birini satın alarak daha görünür hale getirebilirsiniz. 4 farklı çeşit dopingten bütçenize uygun veya dilediğinizi seçebilir, anasayfa vitrininde yer alabilir veya aramalarda üst sıralarda görünebilirsiniz.

Değerli öğrencimiz; istediğiniz alanda özel ders almak için ders talepleri sayfasına ders talebi bırakabilir öğretmenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda öğretmen profillerine göz atıp tek tıkla ders talebinde bulunabilir, whatsapp görüşmesi yapabilir veya site üzerinden mesajlaşabilirsiniz.

Değerli öğretmen adayımız ; sitemizde bulunan kayıt ol butonuyla öğretmen profilinizi oluşturabilirsiniz. Ardından panelinizden bilgilerinizi doldurarak ilanınızı oluşturabilir ders talebi almaya başlayabilirsiniz.